Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Управління та відділи

Фінансове управління

Шокот Ганна Іванівна, заступник начальника управління, начальник відділу

Спеціалісти управління:

Відділ планування видатків та фінансування бюджету:
Краснова Людмила Петрівна, головний спеціаліст відділу планування видатків та фінансування бюджету
Портянко Анастасія Михайлівна, спеціаліст І категорії відділу планування видатків та фінансування бюджету

Сектор доходів та фінансів виробничої сфери:
Поїзник Ірина Сергіївна, завідувач сектору доходів та фінансів виробничої сфери
Зима Ольга Василівна, головний спеціаліст – головний бухгалтер сектору доходів та фінансів виробничої сфери

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я

Лимарова Марина Валентинівна, начальник відділу

Спеціалісти відділу:
Литвиненко Лариса Василівна, спеціаліст І категорії
Сторчак Тетяна Михайлівна, спеціаліст ІІ категорії
Нелезенко Наталія Данилівна, спеціаліст ІІ категорії
Манько Олена Василівна, спеціаліст ІІ категорії
Вакалюк Наталія Петрівна, спеціаліст ІІ категорії
Дубовик Вікторія Вікторівна, інспектор

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Портянко Валентина Вікторівна, начальник відділу, головний бухгалтер

Спеціалісти відділу:
Малород Людмила Михайлівна, заступник начальника відділу
Шворінь Ірина Анатоліївна, спеціаліст І категорії
Коломієць Наталія Юріївна, спеціаліст І категорії
Алека Людмила Анатоліївна, спеціаліст І категорії
Заболотня Оксана Олександрівна, спеціаліст І категорії
Бобух Ірина Іванівна, спеціаліст І категорії
Гончар Анна Олександрівна, спеціаліст І категорії
Ганнока Сергій Васильович, спеціаліст І категорії
Білоніг Надія Сергіївна, спеціаліст І категорії
Задеряка Надія Василівна, інспектор

Відділ інформаційно-організаційної роботи та кадрового забезпечення



Спеціалісти відділу:
Литвин Леся Петрівна, спеціаліст І категорії
Жура Аліна Олександрівна, спеціаліст І категорії
Буша Вікторія Валеріївна, інспектор ВОС
Цибко Людмила Миколаївна, завідувач архіву
Лисенко Богдан Михайлович, водій
Хмельницький Володимир Іванович, водій
Галушка Наталія Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Рискаль Олена Іванівна, прибиральник службових приміщень
Литвиненко Наталія Віталіївна, прибиральник службових приміщень

Відділ з питань надання адміністративних послуг

Дубовик Юлія Андріївна, начальник відділу

Спеціалісти відділу:
Лопатюк Олена Станіславівна, адміністратор
Шальонна Олена Олександрівна, адміністратор
Петренко Валентина Петрівна, спеціаліст І категорії
Андрейко Дар'я Сергіївна, спеціаліст ІІ категорії

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Шевчук Валентина Степанівна, начальник відділу

Спеціалісти відділу:
Підлубняк Оксана Василівна, спеціаліст І категорії
Семенко Юлія Павлівна, спеціаліст І категорії
Бакіна Людмила Петрівна, спеціаліст І категорії

Служба у справах дітей

Дука Вікторія Володимирівна, начальник служби

Спеціалісти служби у справах дітей:
Пегін Анна Андріївна, спеціаліст І категорії


Відділ з питань правопорядку, безпеки громадян, цивільного захисту, охорони праці,запобігання корупції, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи

Савенко Олександр Миколайович, начальник відділу

Спеціалісти:
Постол Олена Олександрівна, спеціаліст І категорії


Відділ земельних відносин та екології

Панченко Віталій Анатолійович, начальник відділу

Спеціалісти відділу:
Кузьменко Оксана Володимирівна, спеціаліст І категорії
Щербатюк Борис Анатолійович - спеціаліст ІІ категорії
Колеснікова Наталія Василівна, інспектор
Ткач Наталія Василівна, інспектор
Шальонна Надія Валентинівна, інспектор
Гулько Тетяна Володимирівна, інспектор



Відділ ЖКГ, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Стецун Ірина Володимирівна, начальник відділу

Спеціалісти відділу:
Терещенко Лариса Анатоліївна, спеціаліст ІІ категорії
Рудь Вероніка Вікторівна, спеціаліст І категорії
Шокот Олександр Валерійович, спеціаліст І категорії
Кучеренко Олена Олександрівна, спеціаліст І категорії
Логвиненко Денис Сергійович, інспектор


Відділ містобудування та архітектури

Ільченко Ірина Сергіївна, начальник відділу


Шуляк Марина Вікторівна, спеціаліст І категорії

Юридичний відділ

Ткач Ігор Олександрович, начальник відділу


Колісніченко Максим Григорович, спеціаліст І категорії