Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Служба у справах дітей

Вас вітає Служба у справах дітей Червонослобідської ТГ

Одним із головних напрямків діяльності служби у справах дітей Червонослобідської ОТГ є робота з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, а саме збереження права дитини на виховання в рідній сім’ї.   
Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.
Служба у справах дітей співпрацює з ювенальною превенцією, центром первинної медико-санітарної допомоги, навчальними та дошкільними закладами Червонослобідської ОТГ з метою захисту прав та інтересів дітей .
Чекаємо Вас за адресою: с. Червона Слобода, вул. Соборна, 2/1, тел. 30-41-40.

Що потрібно знати про забезпечення житлом категорійних дітей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 616 «Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом та проєктні, будівельно-ремонтні роботи, прибдання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування, осіб з їх числа.
Рішенням № 1 Червонослобідської сільської ради від 14.08.2019 року, затверджено пропозицію щодо потреби у використанні субвенції з державного бюджету на придбання житла у призначенні грошової компенсації дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування,  осіб з їх числа, яку перебувають на  на квартирному обліку в кількості 10 осіб, які проживають на  території ОТГ.
18.11.2019 року на засіданні комісії з питань формування пропозицій щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа спрямували субвенцію передбачену на виплату грошової компенсацію на отримання житлового приміщення з метою придбання житла дитині, позбавленої батькіського піклування в порядку черговості в межах населених пунктів с. Вергуни  та с. Нечаївка.
Бажаючих продати будинок на території Черкаської області, зокрема Вергунівського старостинського округу № 1 (с.Вергуни, с.Нечаївка) просимо звертатись до Червонослобідської сільської ради.

Що таке патронат?

Патронат над дитиною (сімейний патронат) – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).
Офіційне визначення послуги закріплене ст. 252-256 Сімейного кодексу України.