Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Молодіжна політика

Якщо ви активні, у вас є ідеї, але ви не знаєте, як їх втілити в життя? Тоді вам до нас! Приєднуйтесь, пропонуйте! Зміни починаються з кожного з вас!

Червонослобідська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають узяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада – це платформа для реалізації громадських ідей та проектів, це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Що потрібно, щоб стати членом Молодіжної ради?

Подати заяву до ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради на вступ або заповнити анкету на сайті в розділі «Оголошення». Якщо особа не проживає на території громади, подається копія паспорта громадянина України, довідка з місця роботи/навчання.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 3 календарних дні до їх проведення.

За результатами перевірки документів на відповідність вимогам Положення про Молодіжну раду при Червонослобідській сільській раді, ініціативна група складає список кандидатів до складу Молодіжної ради, які братимуть участь в установчих зборах та список представників, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Прийом заявок до 01 грудня 2019 року.

Документи необхідно подавати до ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Червонослобідській сільській раді.

Положення про молодіжну раду

РОЗПОРЯДЖЕННЯ про створення Молодіжної ради