Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Фахівці Червонослобідської сільської ради навчалися у Школі лідерівПредставники Червонослобідської сільської ради стали учасниками Школи лідерів від Фонд "МХП-Громаді" та Маріупольського державного університету за темою «Моя громада і МХП: зростаємо разом». Участь у тренінгу взяла Вікторія Церковна, заступник сільського голови. 

 «Попри те, що ми вже маємо грантову історію і кілька реалізованих проєктів соціального спрямування, наші фахівці  продовжують  вдосконалювати управлінські навички та навчатися створювати проєкти, покликані створити комфорт в нашій громаді», - зауважує  сільський голова Олександр Литвиненко. 

Учасники тренінгу удосконалили професійні навички написання проєктів, публічного виступу, вміння будувати діалог із партнерами, критичного та креативного мислення, роботи в команді. Особливу увагу приділили ініціативам реінтеграції ветеранів, енергоефективності, розвитку молодіжного потенціалу.

«Найголовніше - нові знайомства з колегами інших громад. Практично працювали у команді з Наталією Воскобойнік, Наталією Старіковою, Костянтином Марченком, Іриною Штепан. Під час захисту проєктів колегами інших регіонів можна було почути безліч цікавих ідей. Завершилося навчання активною участю в майстер-класі від шеф-кухарів у Кулінарному центрі, який побудовано до сучасних вимог із високим класом обладнання», - поділилася враженнями Вікторія Церковна.