Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Червонослобідська громада продовжує соціальне партнерство з громадськими та благодійними організаціямиЧервонослобідська громада тісно співпрацює з Олександром Воскобойніком, депутатом Черкаської обласної ради, та Фондом "МХП-Громаді" щодо соціальної та ветеранської політики, роботи з громадянами з інвалідністю, зокрема дітьми з особливими освітніми потребами.

Зокрема, безкоштовними путівками на відпочинок до санаторію "Сосновий бір" впродовж 2023 року забезпечено 103 дитини з числа категорійних.  Велика подяка Олександру Воскобойніку та голові ГО "Патріоти рідного краї-Україна" Юрію Романчі за всебічну підтримку. 

Нещодавно відбулася робоча зустріч Юріія Романчі з головою громади Олександром Воскобойніком. У ході зустрічі Юрій Романча відвідав Центр надання соціальних послуг та Інклюзивно-ресурсний центр Червонослобідської сільської ради, де реалізовано проєкти конкурсу "Час діяти, Україно!". Також побував у аетеранському просторі та обговорив подальшу співпрацю з актуальних питань, зокрема реабілітації  наших захисників.