Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Заряджені гідністю і жагою свободи


У 2013-му українці згуртувалися довкола захисту демократії та європейського майбутнього. Мирні протести перетворилися на боротьбу за вільну й незалежну Україну. Спершу з проросійською авторитарною владою, а потім і з самим кремлівським режимом.

Сміливість і самовідданість Героїв Небесної сотні допомогла відстояти нашу Гідність і Свободу. Засадничі цінності, які ми перетворили на українську національну ідею.

Наш народ продемонстрував, що прагне жити серед кола європейських цивілізованих держав, а не із тоталітарним радянським спадком. І жоден не диктуватиме, який шлях обирати.

Силу української єдності та згуртованості ворог відчув і у 2022 році. Багато з тих, хто захищав майбутнє України на Майдані Незалежності, тепер захищає державу зі зброєю на фронті. Ми безмежно дякуємо всім, хто відстоює та боронить нашу країну. І схиляємо голову в пам’ять про героїв, які віддали життя за наше вільне майбутнє.

Наша відповідальність — бути гідними їхнього вчинку та втілити мрію багатьох поколінь — перетворити Україну на розвинену й квітучу державу Європейського Союзу. І ми йдемо до цього: швидко, злагоджено, єдино.

З Днем Гідності та Свободи!  Слава Україні!