Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Червонослобідська ТГ взяла участь у грантово-інвестиційному формі


Команда Червонослобідської ТГ взяла участь у грантово-інвестиційному форумі, який 9 листопада проводився у межах реалізації проєкту  «Підвищення стійкості МСП Тясминських громад Черкащини» у м. Сміла.

На форумі учасники дізналися про можливості та виклики, що стимулюють місцевий економічний розвиток в Україні: отримали корисну інформацію про нові грантові та інвестиційні програми, зробили короткі презентації своїх бізнес-планів та обговорили концепцію створення туристично оздоровчого кластеру Тясминських громад.


Як ми вже повідомляли, вісім громад Черкаської області, серед який і Червонослобідська ТГ, пройшли конкурсний відбір та отримали грант з системної підтримки малого і середнього підприємства від програми міжнародної співпраці "ЕU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.  


Заходи організовані ГО «Ресурсний центр АНГО» у співпраці з Смілянською міською радою в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українськихмалих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.