Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

В інноваційній діяльності сила педагогічного колективу

Із досвіду діяльності Червонослобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 на Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» презентовано науково-методичний посібник за темою: «Модернізація освіти у вимірі сьогодення як чинник становлення успішного учня».


У посібнику розкрито теоретичні аспекти модернізації змісту освіти, узагальнену інформацію про психологічний супровід проєктної діяльності, опис системи організації навчання та виховання, спрямованої на розвиток особистості, виховну систему освітнього закладу як простору для розвитку успішної особистості.

Інноваційна робота педагогічного колективу дає дітям можливість підвищити якість їх освіти, формує національно свідому та патріотичну особистість, яка обирає вірний шлях до самореалізації. Саме приклади успішних випускників закладу надихають колектив до розвитку, вдосконалення діяльності, спрямовану на модернізацію змісту сучасної освіти.

Дякуємо авторам посібника - директору Завалко Тетяні Анатоліївні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Гейко Людмилі Іванівні, заступнику директора з виховної роботи Ткач Лілі Іванівні, практичному психологу Сидоренко Тетяна Тарасівна - за науковий підхід до узагальнення, опису та презентації перспективного досвіду на міжнародному рівні. Переконані, що саме в інноваційній діяльності сила педагогічного колективу. Надіємося, що педагоги Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 і далі здобуватимуть перемоги на освітянській ниві.