Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Національно-патріотичне виховання – пріоритет у роботі вихователів ЗДО «Троянда»

Вихователі ЗДО (ясла-садок) «Троянда» с. Червона Слобода активно реалізують Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Червонослобідської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки», затверджену рішенням сесії від 27.05.2021 № 08-03/VIII.


Головними завданнями вихователів є формування у дітей громадянських почуттів, любові до рідної землі, культури та історії свого народу, забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, духовної культури особистості, розвитку традицій, мовної культури та національно-етнічних особливостей.

Системну роботу з означеного питання у закладі в умовах дистанційної роботи з вихованцями, педагогами, батьками проводить вихователь-методист Ковтун Оксана Анатоліївна. Безліч національно-патріотичних заходів, творчих розробок, презентацій, відеозаписів, участь у методичних заходах склали основу презентованого матеріалу на міжнародній виставці.


Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - високопрофесійна платформа на вітчизняних теренах освіти для презентації досягнень, обміну досвідом, професійного діалогу, представлення інноваційних технологій, творчих надбань, кращих педагогічних практик, проєктів і рішень для підвищення ефективності освітнього процесу, окреслення стратегічних завдань реформування сфери освіти.

Дякуємо директору дошкільного закладу «Троянда» Культенко Людмилі Володимирівні та вихователю-методисту Ковтун Оксані Анатоліївні за популяризацію розвитку системи дошкільної освіти в громаді на міжнародному рівні.

Освітній заклад запрошено до участі в П’ятнадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 27-29 березня 2024 року! Бажаємо нових перемог!