Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Розпочався ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських олімпіад


04.11.2023 розпочався ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, метою якого є виявлення і розвиток в учнів творчих здібностей, інтересу до наукової (науково-дослідницької) діяльності, сприяння їх професійній орієнтації.

Від закладів загальної середньої освіти Червонослобідської сільської ради отримано заявки на участь в олімпіадах 95 здобувачів освіти, які змагатимуться  з 15  навчальних предметів: англійська мова, німецька мова, фізика, біологія, історія, хімія, екологія, математика, астрономія, правознавство, інформатика, українська мова та література, географія, трудове навчання (технології), інформаційні технології.

04 листопада відбулась олімпіада юних знавців англійської мови на базі Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Червонослобідської сільської ради. Учні проходили інтелектуальні випробування у чотирьох турах: аудіювання, читання, творча письмова робота та усна мовленнєва компетенція. Незважаючи на тривалу повітряну тривогу, під час якої члени журі та учні перебували в найпростішому укритті, олімпіада пройшла відповідно до вимог Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.

Бажаємо всім успіхів! Слава Збройним Силам України!