Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Освітяни Червонослобідської громади отримали нагороди в міжнародній виставці

27 жовтня 2023 року відбулася Пʼятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн.

Організовувала та проводила виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

До участі у конкурсах і заходах виставки запрошувалися навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проєктів та рішень для освіти.
У номінації «Модернізація змісту освіти для підвищення якості освіти та освітньої діяльності» взяв участь Червонослобідський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 2 Червонослобідської сільської ради (директор Завалко Тетяна), у номінації «Упровадження сучасних технологій національно-патріотичного виховання як засобу формування патріотичної свідомості й утвердження української громадянської ідентичності» - заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Троянда» с.Червона Слобода Червонослобідської сільської ради (директор Культенко Людмила).


Заклади освіти Червонослобідської територіальної громади нагороджені золотими медалями та відзначені Дипломами.Дякуємо керівникам освітніх закладів, педагогічним працівникам, які узагальнили матеріали з досвіду роботи та презентували їх на міжнародному рівні. Бажаємо всім здоров’я, подальших творчих злетів. Разом до ПЕРЕМОГИ!