Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Громадський бюджет

Проекти громадського бюджету, які будуть реалізовані у 2022 році

Координаційна рада з питань Громадського бюджету 29 грудня 2021 року підбила підсумки голосування за проекти, подані мешканцями Червонослобідської сільської територіальної громади для реалізації за рахунок бюджету громади  у 2022 році.
З 1 до 24 грудня 2021 року кожен житель громади мав змогу віддати свій голос за проекти. Зробити свій вибір можна було в затверджених пунктах голосування.
Згідно з Програмою «Громадський бюджет» Червонослобідської сільської територіальної громади на 2020-2022 роки (зі змінами ) для втілення поданих громадою ініціатив на 2022 рік було передбачено 400 000 грн.
За результатами засідання Координаційна рада прийняла рішення визначити переможцями 4 проекти та затвердила список проектів-переможців, які будуть профінансовані з бюджету громади  та реалізовані вже у 2022 році.
Виконавчий комітет Червонослобідської сільської ради висловлює свою подяку всім учасникам та голосуючим. Ви – рушійна сила розвитку нашої громади і ми дуже дякуємо вам за активність, небайдужість і готовність витрачати власні зусилля, час, сили, інтелект і розум на те, щоб у нашій громаді ставало жити з кожним роком все краще!