Червонослобідська територіальна громада
Вітаємо на офіційному веб-сайті

Червонослобідська дитяча музична школа

Червонослобідська дитяча музична школа була відкрита згідно наказу управління культури виконкому Черкаської обласної ради депутатів трудящих № 359 від 9 липня 1974 року і рішення № 235 від 9 липня 1974 року виконавчого комітету Черкаської районної ради народних депутатів. У 2016 році перейменована на Комунальний заклад «ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» Черкаської районної ради. В 2019 році Комунальний заклад «ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» Черкаської районної ради була знову перейменована на Комунальний заклад «ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» Червонослобідської сільської ради. Комунальний заклад «ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» Червонослобідської сільської ради розміщена у власному приміщенні, в якому дев’ять кімнат, кабінет директора та заступника директора використовують як класні кімнати згідно розкладу.
Корисна площа використовується для проведення навчального процесу.
В дитячій музичній школі навчається 350 учнів. Працюють 33 викладачі. За час існування школи 1432 учня отримали свідоцтва про здобуття початкової музичної освіти. Перший випуск учнів відбувся у 1980 році.

Заклад працює на чотири громади: Червонослобідську, Леськівську, Руськополянську та Степанківську. 

Школа має актовий зал на 100 місць, це дає змогу проводити концерти, виставки, академічні концерти, конкурси, фестивалі учнів, які спрямовані на популяризацію музичного, образотворчого мистецтва.

Звіт про роботу комунального закладу «Червонослобідська дитяча музична школа» Червонослобідської сільської ради (за 2020-2021 н.р.)

Червонослобідська територіальна громада:
У с. Червона Слобода навчається 100 учнів, працюють 10 викладачів за фахом: фортепіано, баян, акордеон, гітара, образотворче мистецтво, постановка голосу, сопілка, теоретичні дисципліни.
У с. Вергуни навчається 41 учень, працюють 3 викладачі за фахом: баян, акордеон, бандура та образотворче мистецтво, теоретичні дисципліни. Класи знаходяться в приміщеннях Будинку культури та в приміщенні старостату.
У с. Хутори навчається 47 учнів, працюють 4 викладачі за фахом: духові інструменти, фортепіано та хореографія, теоретичні дисципліни. Класи знаходяться в приміщеннях Будинку культури та в приміщенні старостату.
Леськівська територіальна громада:
У с. Леськи навчається 7 учнів, працює 1 викладач за фахом: фортепіано, теоретичні дисципліни. Клас знаходиться в приміщенні Будинку культури.
У с. Худяки навчається 9 учнів, працюють 2 викладачі за фахом: духові інструменти, теоретичні дисципліни. Клас знаходяться в приміщенні закладів загальної середньої освіти.
Руськополянська територіальна громада:
У с. Руська Поляна навчається 35 учнів, працюють 6 викладачів за фахом: фортепіано, баян, акордеон, гітара, бандура, теоретичні дисципліни. Класи знаходиться в приміщеннях закладів загальної середньої освіти.
У с. Геронимівка навчається 21 учень, працюють 3 викладачі за фахом: фортепіано,  теоретичні дисципліни, образотворче мистецтва Класи знаходиться в приміщеннях закладів загальної середньої освіти.
Степанківська територіальна громада:
У с. Степанки навчається 10 учнів, працюють 2 викладачі за фахом: фортепіано,  теоретичні дисципліни. Класи знаходиться в приміщенні закладів загальної середньої освіти.
У с. Хацьки навчається 67 учнів, працюють 4 викладачі за фахом: фортепіано,  теоретичні дисципліни, баян, хореографія. Класи знаходиться в приміщенні Будинку культури.
У музичній школі працюють творчі колективи учнів та викладачів, а саме: ансамбль гітаристів учнів, вокальний ансамбль учнів, фортепіанні ансамблі, змішані ансамблі,  естрадний ансамбль учнів, ансамбль народних інструментів викладачів, вокальний ансамбль викладачів, фольклорний ансамбль викладачів.
Учні та викладачі беруть участь у концертах в закладах загальної середньої освіти, районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних  конкурсах.
Червонослобідська територіальна громада (с. Червона Слобода, с. Вергуни, с. Хутори).
Загальна кількість:  188 учнів.
Взяли участь сольно та у складі колективів:
-  6-ти  Районних (міських) конкурсах  — 16 Дипломів;
— 5-ти Обласних конкурсах –21 Диплом;
— 26-ти Всеукраїнських конкурсах — 35 Дипломів;
— 15-ти Міжнародних конкурсах –38 Дипломів.
У 37-ми конкурсах переможці отримали 110 Дипломів.
Леськівська територіальна громада (с. Леськи, с. Худяки).
Загальна кількість:  16 учнів.
Взяли участь сольно та у складі колективів:
— 1-му Обласному конкурсі –3 Дипломи;
— 2-ох Всеукраїнських конкурсах — 14 Дипломів;
— 1-му Міжнародному конкурсі –2 Дипломи.
У 4-ох конкурсах переможці отримали 19 Дипломів.
Руськополянська територіальна громада (с. Руська Поляна, с. Геронимівка).
Загальна кількість:  56 учнів.
Взяли участь сольно та у складі колективів:
— 3-ох  Районних (міських) конкурсах  — 6 Дипломів;
— 1-му Обласному конкурсі –1 Диплом;
— 13-ти Всеукраїнських конкурсах — 15 Дипломів;
— 6-ти Міжнародних конкурсах –13 Димломів.
В 23-ох конкурсах переможці отримали 35 Дипломів.
Степанківська територіальна громада (с. Степанки, с. Хацьки).
Загальна кількість:  77 учнів.
Взяли участь сольно та у складі колективів:
— 2-ох Обласних конкурсах – переможці 6 Дипломів;
— 3-ох Всеукраїнських конкурсах — 12 Дипломів;
— 6-ти Міжнародних конкурсах – 10 Дипломів.
В 11-ти  конкурсах переможці отримали 28 Дипломів.
Усього протягом  2020-2021 навчального року  в конкурсах різних рівнів взяли участь 295 учнів і отримали 122 Дипломи, а також 77 колективів і отримали 70 Дипломів.
Контингент КЗ «ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА ДМШ» Червонослобідської сільської ради становить 337 учнів, із них 118 учнів-пільговиків: (102 учні з багатодітних родин, 1 — під опікою, 12– учасника АТО, 1- дитина з інвалідністю, 2- діти з малозабезпечених родин).
Працюють 33 викладачі.
У школі працюють чотири відділи: фортепіанний, народних  та духових інструментів, теоретичний та відділ образотворчого мистецтва  та хореографії.
У музичній школі проводиться на належному рівні позакласна робота (концерти, лекції, лекції-концерти, конкурси, фестивалі, виставки робіт учнів класу образотворчого мистецтва) — всього 74 заходи.
Метою роботи закладу є всебічний розвиток дитини, виявлення та розкриття її талантів, творчих здібностей,  компетентностей і наскрізних вмінь відповідно до вікових та індивідуально-психологічних особливостей та потреб; формування ціннісних орієнтирів творчої особистості та розвиток самостійності.
Іван Сапсай, директор школи